2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

Σπύρου Δάβαρη & Ύδρας, Κορωπί 19400

  • Μεγαλύτερο μέγεθος γραμματοσειράς
  • Προκαθορισμένο μέγεθος γραμματοσειράς
  • Μικρότερο μέγεθος γραμματοσειράς
Γονείς & Κηδεμόνες

Σύλλογος Γονέων & Κηδεμόνων

E-mail Εκτύπωση PDF

 

Parents Council Logo 1 Το νέο Διοικητικό συμβούλιο του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του 2ου Γυμνασίου Κορωπίου, που εκλέχτηκε μετά από εκλογές που έγιναν κατά τη γενική συνέλευση των μελών του, συγκροτήθηκε σε σώμα με την παρακάτω σύνθεση:

 

ΚΑΠΕΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

6946122879

ΚΑΡΑΛΕΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ

6945491044

ΔΙΒΡΙΤΣΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ

6974414528

ΡΕΦΕΝΕ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΑΝΑΠΡ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ

6944553991

ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗ ΜΑΡΙΑ

ΤΑΜΙΑΣ

6945388527

ΜΠΑΡΜΠΑΡΟΥΣΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 

ΑΝΑΠΛ. ΤΑΜΙΑΣ

6971969481

ΚΙΟΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΜΕΛΟΣ

6974766857

ΚΟΡΔΑΤΖΗ ΣΙΑ

ΑΝΑΠΛ. ΜΕΛΟΣ

6909084696

ΣΙΔΗΡΟΥΡΓΟΣ ΣΠΥΡΟΣ

ΑΝΑΠΛ. ΜΕΛΟΣ

6947786633

ΤΕΡΖΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΑΝΑΠΛ. ΜΕΛΟΣ

6983266319

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

e-mail: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε.

            Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε.

Για να δείτε την κάρτα του συλλόγου πατήστε εδώ.

 

 

 

 

 

 

Τελευταία Ενημέρωση στις Πέμπτη, 19 Δεκέμβριος 2019 10:48
 

Ημέρες & Ώρες Ενημέρωσης Γονέων για επίδοση μαθητών

E-mail Εκτύπωση PDF

 

 
ΔΙΔΑΣΚΟΝΤΕΣ ΚΛΑΔΟΣ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ
ΜΠΙΣΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ 3η - 6η 1η - 7η 2η - 7η 1η - 7η 1η - 6η
ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗ ΧΑΡΑ ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗΣ  
   
ΣΙΔΕΡΗ ΜΑΡΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ  4η       
ΑΡΓΥΡΑΚΗ ΧΡΥΣΑ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ 3η    
ΒΛΑΝΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ          3η
ΚΑΛΛΕΡΓΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ          
ΚΟΝΤΙΖΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ   4η       
ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚ. ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ           
ΜΠΙΛΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ         
ΤΖΑΘΑ ΑΘΗΝΑ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ   2η         
ΑΣΠΡΟΜΟΥΓΚΟΥ ΕΛ. ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ          
ΜΠΑΡΜΠΑΡΟΣΟΣ ΣΟΛ. ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ  4η        
ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ-ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΝΙΚΟΛ. ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ  3η         
ΠΑΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΥΣΙΚΟΣ  2η      
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΛΥΔΙΑ ΒΙΟΛΟΓΟΣ    
ΠΑΠΑΛΑΜΠΡΟΥ ΔΗΜ. ΓΕΩΛΟΓΟΣ  2η      
ΓΙΑΛΟΥΡΙΔΟΥ ΑΡΙΣ. ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛ.  4η      
ΜΠΑΚΑΛΗ ΜΑΡΙΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛ.  
     
ΚΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ    5η       
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΙΣΜΗΝΗ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ Φ.  3η       
ΡΕΝΤΖΕΠΟΠΟΥΛΟΥ Π. ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΦΙΛ.  3η         
ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ ΑΡΙΣΤΗ ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗΣ   2η     
ΒΑΚΑΛΗ ΚΑΣΣΙΑΝΗ ΟΙΚ. ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ    5η      
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΑΡΑΛ. ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ   
   
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΣΤ. ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ     3η     
ΑΔΑΜΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ     3η       
ΚΑΡΑΒΑΤΑ ΑΡΤΕΜΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ 5η        
ΔΙΚΤΑΜΠΑΝΙΔΟΥ Μ. ΜΟΥΣΙΚΗΣ     4η     
ΤΣΟΓΙΑ ΜΑΡΙΝΑ ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ        5η 
ΦΟΥΡΝΑΡΗΣ ΜΑΤΘ. ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ         
ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΑ     3η        
ΜΑΝΘΟΥ ΒΕΡΙΝΙΑ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΑ          

Πατήστε εδώ για να δείτε το αρχείο σε μορφή .pdf (Προσεχώς)

Πατήστε εδώ για να δείτε τους Καθηγητές ανά τμήμα.

Πατήστε εδώ για να δείτε τους Συμβούλους ανά τμήμα.

Πατήστε εδώ για να δείτε το ωράριο του σχολείου.

Τελευταία Ενημέρωση στις Τετάρτη, 12 Φεβρουάριος 2020 09:48
 


Ulti Clocks content

Θετικές Επιστήμες

Σχολικά Προγράμματα

Εργασίες Μαθητών-Έντυπα

Βιωματικές Δράσεις

Συνδεδεμένοι Χρήστες

Έχουμε 24 επισκέπτες συνδεδεμένους