Υπέυθυνη Δήλωση Απουσίας

Παρακαλούνται όσοι γονείς επιθυμούν τα παιδιά τους να μην προσέλθουν στο σχολείο από τις 18/5/2020 και μέχρι τη λήξη του διδακτικού έτους λόγω συγκατοίκησης του/της με άτομο της οικογένειας τους που ανήκει σε ευπαθή ομάδα ή με άτομο που έχει νοσήσει, να συμπληρώσουν την επισυναπτόμενη υπεύθυνη δήλωση.
Η δήλωση θα πρέπει να συμπληρωθεί με τα στοιχεία του γονέα/κηδεμόνα δηλώνοντας μόνο στο κυρίως κείμενο το ονοματεπώνυμο του παιδιού και την τάξη του. Ο γονέας/κηδεμόνας θα πρέπει να υπογράψει τη δήλωση, να την σκανάρει και να την στείλει στο μέιλ του σχολείου
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε. με κοινοποίηση στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε.

Η δήλωση θα πρέπει να υποβληθεί μέχρι τις 14/5/2020 διαφορετικά οι μαθητές θα παίρνουν κανονικά απουσίες.

Για να δείτε την Υπεύθυνη Δήλωση πατήστε εδώ.

Τελευταία Ενημέρωση στις Παρασκευή, 08 Μάιος 2020 05:07