Πρόγραμμα Τηλεδιασκέψεων

timetable
Παρακαλώ ακολουθήστε τον παρακάτω σύνδεσμο για να δείτε το πρόγραμμα των τηλεδιασκέψεων της ερχόμενης εβδομάδας. Το πρόγραμμα είναι ανά τμήμα και ανά καθηγητή.

Όσοι μαθητές αποστείλατε το μέιλ σας και έχετε εκδηλώσει με αυτόν τον τρόπο το ενδιαφέρον σας να συμμετέχετε στον σύγχρονο τρόπο εκπαίδευσης μέσω της πλατφόρμας Webex, θα σας αποσταλεί από τους καθηγητές που θα συμμετέχουν ένας σύνδεσμος personal room.
Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με τη χρήση της πλατφόρμας και τον τρόπο σύνδεσης, παρακαλώ ανατρέξτε σε παλαιότερη ανάρτηση.
Αν δε λάβετε τίποτα μέχρι την Κυριακή το απόγευμα ή αν δεν έχετε ακόμα στείλει το μέιλ σας, παρακαλώ στείλτε μου μήνυμα στο προσωπικό μου μέιλ που έχω ήδη δώσει στην ανάρτηση της Παρασκευής 27/3, για να ενημερώσω τους καθηγητές σας.

Τελευταία Ενημέρωση στις Παρασκευή, 03 Απρίλιος 2020 11:43